Gizlilik Bildirimi ~ Oto Servis Rehberi

Gizlilik Bildirimi


Kişisel Bilgilerinizin Korunmasında Oto-Servis.com'un Sorumlulukları

Oto-servis.com ve Kişisel Bilgileriniz

Oto-servis.com sizlerden aldığı kişisel bilgileri kesinlikle size haber vermeden başka kişi ve ya kurumlar ile paylaşmayacağı konusunda sizlere garanti verir.

Herhangi bir şekilde bu konuda ortaya çıkabilecek sıkıntıları önleyebilmek için oto-servis.com firması var gücü ile çalışarak bu konuda siz değerli müşterilerinin mağdur olmaması İçin elinden geldiğini yapacağını taahhüt eder.

Oto-servis.com Kişisel Bilgilerinizi Hangi Amaçlar ile Kullanabilir

Oto-servis.com ve bu siteye bağlı olarak bu site bünyesinde işlem yürüten firmalar kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlar doğrultusunda kullanabilir.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bünyesinde bulunan servisler ile bilgilerinizi paylaşarak bu konuda en iyi hizmeti alabilmeniz için uğraş verir.

Ayrıca bünyesindeki servislerin yaptığı kampanyaları duyurmak ve servis fiyatları ile ilgili yaşanan durumlardan sizleri haberdar edebilmek için oto-servis.com sizlerin kişisel bilgilerini kullanabilir.

Kişisel Bilgilerinizi Kimlerin Görme Yetkisi Vardır?

Kişisel bilgilere ulaşabilecekler oto-servis.com bünyesinde çalışanlar ve bu site içerisinde hizmet veren servis personeli olarak sınırlandırılmıştır.

Bu çalışanların sizlerin kişisel bilgilerini kendileri için kullanmaları kesinlikle yasaktır. Dediğimiz kişiler dışında bilgileriniz başka çalışanlar ve siteler ile paylaşılmayacaktır.

Ayrıca kullanılmak İçin kişisel berileriniz kullanılarak oluşturulan bazı veriler oto-servis.com sitesine aittir.

Bunun dışında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oto-servis.com Üçüncül Bağlantılar Karşısında Sorumluluğu

Oto-servis.com sitesi bilgilerinizin farklı bağlantılar yüzünden başka kişilerin eline geçmesinden sorumlu değildir.

Bunun işin üçüncül tür bağlantılara dikkat etmeli ve kişisel bilgilerinizi vermeden sitenin bu yönüyle hizmet veren bir site olup olmadığına karar vererek, bilgilerinizi paylaşma yoluna gitmelisiniz.