İzmir Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Bölge Servisi ~ Oto Servis Rehberi

İzmir Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Bölge Servisi

İzmir Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Bölge Servisi

İzmir bölge servisi olarak İzmir’in her bölgesine aynı gün içerisinde hizmet vermek için ekiplerimiz durmaksızın çalışmaktadır.

Müşterileri uzun süre bekleme mağduriyetinde bırakmadan hizmet sağlayan nadir firmalardan olduğumuzdan dolayı İzmir’de parmakla gösterilen servisler arasında yer almaktayız.

Her türlü bakım ve arıza onarım işleminde profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimiz sayesinde işleminiz en kısa sürede başarıyla çözülmektedir.

Gelişen sektör şartlarına ayak uydurduğumuzdan dolayı yeni çıkan modellerde dahi en kısa sürede arıza/bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Klima Servisi Bayraklı arıza onarım işlemleri hizmetinde kesin çözüm sunmaktadır. Cihazın arızası ne olursa olsun doğru tespitle anında çözülmektedir.

Değişen parça kesinlikle orijinal parça olup 1 yılda işçilik ve parça garantisi verilmektedir. İşlem sonunda size servis formu bırakılır ve bu formda tüm bilgilerle birlikte değişen parçada yazmaktadır.

İşlemi yaptıktan sonra fiş bırakmayan ve ortadan kaybolan servislere güvenmeyiniz. Aksi taktirde daha sonra arıza tekrar olduğunda ortada kimseyi bulamazsınız.

Servisimiz kombi bakım ve onarım üzerinede hizmetler vermektedir. Özellik Bornova bölgesinde vaillant servisi arayanlar için aynı gün hizmetimiz bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek kombi bakım, tamir ve petek temizliği gibi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder